1. דף הבית
  2. שירותנו
  3. עבודות שיפוצים ברמת גן

עבודות שיפוצים ברמת גן

עונת האביב מביאה עימה את הצורך להתחדש ולשנות וכן גם לשפץ את הבית. להגדיל את המטבח, להחליף חדר אמבטיה, לסגור פינת עבודה ועוד. לפעמים הצורך בשיפוץ נובע מהתיישנות הקיים ולפעמים מהשינויים בתא המשפחתי.בנוסף ישנם המשפצים דירה כדי להשביח את הנכס הקיים לפני מכירה. אז אם אתם גרים באזור רמת גן בוודאת תחפשו שיפוצניק ברמת גן אמין ומוסמך שיבצע את העבודות בצורה מקצועית וישאיר אחריו עבודה מוגמרת לשביעות רצונכם.


מה חשוב לדעת לפני שקובעים עם שיפוצניק ברמת גן?

ראשית, חשוב לקרוא ביקורות ולקבל המלצות. כיום אפשר לבדוק באינטרנט בצורה מהירה באמצעות חיפוש בגוגל עבודות שיפוצים ברמת גן. או לחפש את שם השיפוצניק, לאחר שקראתם ביקורות על עבודתו תוכלו גם לשוחח עם אנשים שבוצעה אצלם עבודת שיפוץ. כך תוכלו להיות רגועים שבחרתם באיש מקצוע אמין ולפנות אליו לקבל הצעה

שנית, חשוב שתשוו, קבלו על העבודה שאתם מעוניינים הצעת מחיר מכמה בעלי מקצוע כדי שתדעו פחות או יותר מה טווח המחירים, זמן העבודה ומה זה דורש מכם. רק לאחר בדיקה זו  תחליטו איזה בעל מקצוע יתאים לבצע אץ השיפוץ אותו אותם מבצעים.

ודבר חשוב נוסף, כמו בכל דבר בחיים כדי שהתוצאה תצא בדיוק כמו שאתם מבקשים חשוב לתאם ציפיות. לתאר בדיוק את העבודה הנדרשת על כל פרטיה את התוצאה הרצויה והתקציב העומד לרשותכם. רצוי לשלוח תמונות של עבודות שראיתם ואהבתם כדי להמחיש את התוצאה הרצויה.


האם לבצע שיפוץ גדול או קטן?

כל שיפוץ שאתם מבצעים דורש הכנה מראש. במקרה של שבירת קיר תכנון השיפוץ יכלול בדיקה שאין צנרת או קווי מתח, חלק מהשיפוצים ידרשו רכישה מקדימה של כלים סניטריים, אריחים וחומרים שונים. בנוסף יש לקחת בחשבון שבשיפוץ מאסיבי דיירי הבית יאלצו לפנות אותו לכמה ימים. בשיפוץ שכולל החלפת אריחים בדירה או בחלקה יש לפנות ריהוט חלקי או מלא. אז בין אם מדובר בשיפוץ קטן או גדול חשוב להיערך בהתאם.


מה חשוב לבצע לאחר בחירת שיפוצניק?

אחרי שהחלטתם לשפץ בחרתם איש מקצוע והבנתם מה זה דורש מכם חשוב שתסכמו הכל בכתב. ניתן לקבוע פגישה ראשונית לתיאום ציפיות. חשוב לוודא כמה זמן ייקח השיפוץ כדי להיערך. יש לקחת בחשבון שיש עיכובים שונים שאינם תלויים בשיפוצניק עצמו ומומלץ לקחת מעט יותר זמן לביטחון. אם נדרש להזמין רכיבים להתקנה יש לוודא שהם יהיו מוכנים בזמן כדי לא לעכב את מהלך השיפוץ. במהלך הפגישה מתאמים עלויות סכום מקדמה ואת התשלומים שישולמו במהלך העבודה עצמה. חשוב שהכל יהיה כתוב בצורה ברורה ומסודרת ולשביעות רצון כל הצדדים.


מדוע כדאי לשפץ?

שיפוץ בדירת מגורים יכול להתבצע מכמה סיבות. אם בגלל שקיימת בעיה בדירה שפוגעת באיכות החיים או כזו שחייבים לטפל בה כדי שהמצב לא יחמיר. לדוגמא רטיבות, בעיות צנרת, אקוסטיקה לקויה ועוד. את השיפוץ מבצעים בדרך כלל באופן נקודתי באזור הבעיה ולא צריך לפנות את הבית. אך ישנם שיפוצים  שמבוצעים על פני בניין שלם או קומה כדי למנוע בעיות נזילה כדוגמת איטום, התקלפות קירות או הדבקת אריחים ועוד.

עבודות שיפוצים ברמת גן

כיצד שיפוץ תורם לשיפור איכות החיים?

ישנם שיפוצים שנועדו לשדרג את רמת החיים או נראות הבית. לדוגמא לשפץ דירת מגורים כדי לחדש אותה ולהפוך עיצוב ישן למודרני. להוסיף אי במטבח, להגדיל את הסלון, לפתוח מרפסת שמש ועוד. באמצעות תכנון אדריכלי ניתן גם לתכנן מחדש בית קיים ולהפוך אותו למשהו אחר לגמרי. ישנם שיפוצים המתבצעים במסגרת תכנית תמ"א 38. בה מחזקים ומחדשים את המעטפת החיצונית של הבניין, מוסיפים ממ"ד ומרפסת אך החלק הפנימי של הבית נשאר ישן וזו הזדמנות לערוך שיפוץ כללי.


האם שיפוץ תורם להשבחת הנכס?

בין אם יש לכם דירה קיימת שאתם מעוניינים למכור ובין אם קניתם דירה להשקעה ניתן בקלות להפוך אותה לנכס משודרג באופן משמעותי. שיפוץ נכון בעלות נמוכה יאפשר למכור נכס קיים במחיר גבוה הרבה יותר. שיפוץ הופך את הבית לאטרקטיבי מבחינת הנראות והאיכות והקונה יהיה מוכן לשלם הרבה יותר מאשר היה מוכן במצבו המקורי.


למה לבחור בשיפוצניק ברמת גן?

אז בין אם אתם מחפשים לשדרג נכס קיים ובין אם יש לכם דירת בה אתם גרים שזקוקה לשיפוץ חשוב שתבחרו היטב את בעל המקצוע הנכון. לאחר שתבינו את גודל השיפוץ המהות שלו והצרכים שלכם תוכלו לגשת ולבחור שיפוצניק ברמת גן. יש חשיבות רבה לכך שיהיה מהאזור שלכם. בעיקר בגלל הזמינות והקרבה למקום. שיפוצניק טוב יאפשר לכם להעלות את רמת החיים ולהשביח את הנכס הקיים במינימום זמן ומאמץ. 

logo בניית אתרים