1. דף הבית
  2. שירותנו
  3. קבלן שיפוצים במרכז

קבלן שיפוצים במרכז

חושבים על שיפוצים בבית? רוצים להרחיב? לשנות את חלוקת החללים בבית? לבנות תוספת לבית? להוציא מרפסת? לא משנה מה בדיוק התוכנית שלכם. כל שינוי בבית וכל בנייה בבית מחייבת עבודה מקצועית של איש מקצוע שיש לו את כל הידע הנדרש בתחום הספציפי הזה של בניה או שיפוצים.

חשוב להבין שלא כל שינוי שאנחנו רוצים לעשות בבית אנחנו אכן יכולים לעשות. גם אם נראה לנו כי מדובר בשינוי פנימי שלא מחייב כל אישור מטעם הרשויות, עדיין ישנם שינויים אשר גם אם אינם משנים את המראה של הבית או אפילו לא נראים כלל כלפי חוץ, הם עדיין יחייבו אישור של הרשויות. כמו למשל במקרה אשר בו אנשים מבקשים לשנות את ייעוד המבנה. דבר כזה מחייב אישור עקרוני מצד העירייה.


אישור מהנדס

יש מקרים אשר בהם השיפוץ יחייב קבלת אישור מהנדס. זאת במקרים אשר בהם מבקשים להסיר קירות קיימים במבנה, לנסר חלקים שונים בבית ולמעשה לפגוע בקירות קיימים. כאן יש מצבים אשר בהם הקירות יכילו עמודי בטון או קורות בטון או שהם יהיו קירות תמך של המבנה. ברור שבכל אלו אסור לגעת. פגיעה בקיר תמך או בעמוד של הבניין עלול לסכן את הבית וגם את כל המבנה כולו. ברור שאף אחד לא מבקש שזה יקרה. על כן, הדבר החשוב ביותר לפני שבכלל מתחילים להזיז משהו בבית, זה לפנות לאיש מקצוע מתחום ההנדסה או הקונסטרוקציה ולהזמין אותו כדי שיחווה את דעתו המקצועית לגבי האפשרות של הסרת הקירות הרצויים. ברבים מהמקרים יוכל איש המקצוע ולהצביע על החלקים אותם אין לנסר ובהם אין לגעת אך הוא גם יוכל לסייע במציאת תוכנית חלופית אשר תאפשר את ביצוע העבודות בצורה הטובה וה קרובה ביותר לרצונותיהם של הלקוחות.


איך בוחרים קבלן שיפוצים במרכז?

 אחרי שאישור מצד העירייה כבר בידיכם, כמו גם גם אישור של מהנדס ואפשר אכן לבצע את העבודות בצורה שאתם רוצים, אתם צריכים להתקדם הלאה ולבחור את הקבלן שיעשה עבורכם את העבודה. כאן יש לכם שתי אפשרויות. אתם יכלים ללכת על שיפוצניק מזדמן שיציע לכם את שירותיו במחירים נוחים ויש כמובן את קבלן השיפוצים או חברת שיפוצים אשר אלו גם כן יציעו לכם את המענה הכי מדויק והכי קרוב למשה שאתם רוצים. השאלה כרגע היא במה כדאי לבחור.

אם אתם רוצים עבודה מסודרת ואיכותית, אל תוותרו על השירות של קבלן שיפוצים מוכר במרכז


                                                                                                  

  .


מה חשוב לדעת לפני שפונים לקבלן שיפוצים במרכז?

אם כבר עשיתם השוואת מחירים ואתם כבר יודעים פחות או יותר מה אתם רוצים ובאילו חומרים תירצו להשתמש, יהיה עליכם לשבת מול הקבלן על מנת שהוא יכין עבורכם את הפירוט הנדרש.

הפירוט של הקבלן כולל –

1.     הצהרת קבלן – בתחילה יש צורך בהצהרת קבלן שיצהיר על המקצועיות והמומחיות הספציפית של הקבלן המבצע.

2.     פירוט של כל עבודות השיפוץ – חשוב שהקבלן יפרט את כל העבודות העתידיות בבית כולל השימוש בחומרי העבודה ופירוט שלהם.

3.     אספקת חומרים – הקבלן אמור לפרט מי ידאג לחומרי הבנייה בשטח ושל איזה יצרן הם יהיו.

4.     פירוט התשלומים – חשוב לפרט בהסכם עם הקבלן את הפירוט של אופן התשלום במהלך כל העבודה. יש לקבוע תאריכי יעד לסיום פרקי עבודה ולמולם להכין את הסכום המוסכם.

5.     לוח זמנים – הקבלן אמור להתחייב על לוח זמנים מפורט אשר בו הוא יתחייב על ביצוע כל המטלות.

 

איך להתכונן לקראת תהליך השיפוץ?

אז יש לכם כבר את כל האישורים ויש לכם את ההסכם הכתוב מול קבלן שיפוצים במרכז, אתם צריכים לתכנן כיצד תיראה העבודה בפועל.

כאן יש לשקול, בהתאם להיקפי העבודה, האם כדאי להישאר בבית בזמן ביצוע העבודה או לאו. יש מצבים אשר בהם הדבר יהיה אפשרי אך הוא כמובן יהיה כרוך באי נוחות רבה ובשינוי כל השגרה בבית. מנגד יש כאלה שמעדיפים לצאת מהבית למשך זמן מה עד שהמלאכה תושלם . כך הם בטוחים שהם לא יסבלו מהרעש או מהלכלוך והם ישובו הביתה כאשר כל הסיפור של השיפוצים כבר יהיה מאחוריהם.

מתכוננים לשפץ את הבית? פנו אל המומחים! אנחנו נדאג שהכול יבוצע על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונכם המלאה.


 

logo בניית אתרים